Właściciel bloga: Thomas Kohler

Thomas Kohler
32, Warszawa, Polska

Gra w rzutki jest wszystko o dobry cel i umiejętności rzucania. Każdy nie może celować idealnie, ale jak jeden praktykuje grę, umiejętności poprawić, a cel staje się idealny z czasem. Profesjonaliści często wymyślają kilka sztuczek i wskazówek, które pomagają w rzucaniu rzutki doskonale za każdym razem.

Ćwiczyć, ale mieć cel w głowie:

Najlepszym sposobem na poprawę gry w rzutki jest utrzymanie praktyki. Nic nie pomoże ci osiągnąć celu niż praktyka, ale pamiętaj, że kiedy praktykujesz, powinieneś mieć cel w swoim umyśle. Jeśli jesteś tylko rzucanie rzutki bez konkretnego celu, to nie pomoże Ci.

Gracze powinni ćwiczyć w wariacjach, jak rzucanie rzutki w dwójkę Możesz również ograniczyć rzutki, które rzucasz, gdy trafiasz na wynik, zwłaszcza gdy gracz wybiera praktykę niektóre ze zwykłych kas. Tak więc, z tym sztucznym handicapem, możliwe jest, aby zmienić tę bezmyślną działalność w zdyscyplinowane działania. Jest to z pewnością jedna z najbardziej efektywnych metod poprawy gry.

Zachowaj dobrą kontrolę nad swoim ciałem

Wielu graczy popełnia błąd polegający na utracie świadomości ciała podczas rzucania. Ci, którzy chcą poprawić grę i robią to konsekwentnie, muszą się upewnić, że nie odbijają się, nie huśtają, a nawet nie kiwają się nietypowo. Oddech musi być dobrze kontrolowany i stabilny, co pomoże w poprawieniu wyników.

Usuń zmienne

Ta gra jest grą o konsystencji i dobrym wykonaniu. Wydajność zawodnika jest na ogół zależna od jego zdolności do rzucania w sposób spójny. Aby osiągnąć taką konsekwencję, konieczne jest usunięcie wszelkiego rodzaju zmiennych. Kiedy już będziesz w stanie ustalić dobrą rutynę, możesz zachować ją za każdym…


Wielkość lotu dart jest związana z powierzchnią płetwy bezpośrednio. Należy pamiętać, że powierzchnia ta zwiększa opór powietrza, podobnie jak skrzydła samolotu. Tak więc, im większy lot, tym bardziej wyraźny będzie jego opór w powietrzu i będzie skutkować wolniejszym i bardziej paraboliczny tor. Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności, możesz również przycinać wielkość lotu i jego powierzchnię. Większość materiałów, z których wykonuje się lot, ułatwia kształtowanie minut i maksymalizuje potencjał rzutowy gracza.

Różne kształty lotu rzutek:

Standardowe loty dartem: Te loty oferują przyzwoite trajektorie paraboliczne z dłuższym czasem lotu. Nazywany jest standardowy kształt, ponieważ oferuje wyważone połączenie podnoszenia i stabilności zarówno dla początkujących i weteranów. Ten kształt jest idealny dla cięższych rzutki. Jednakże, można go również używać z różnych beczek i wałów z odrobiną praktyki.

Slim dart loty: To drugi najbardziej popularny kształt lotu dartem. Loty te są bardziej wydłużone z ostrym stożkiem do podstawy wału. Slim lotki dart są idealne dla graczy, którzy wolą lżejsze rzutki, jak te z bardzo lekkich beczek wolframu. Są one również bardzo przydatne dla graczy, którzy wolą rzucać ciężko. Ponadto, szczupaki zapewniają dodatkowy poziom ochrony przed zużyciem.

Gruszkowe lotki dart: Gruszkowe lotki dart wyglądają jak spłaszczone groty z zaokrągloną krawędzią. Loty te sprawiają, że rzutki szybciej i jeszcze utrzymać żywą i wyraźną parabolę podczas rzutu, aż rzutki wyląduje na pokładzie.

Loty Vortex dart: Te loty wyglądają jak długa łza, która ma płytki klin wycięty. Loty te zapewniają najbardziej znaczące proporcje powierzchni wiązki. Dlatego też działają one doskonale do powolnych i kontrolowanych rzutów. Loty te są najbardziej podobne do tradycyjnych fletching strzałek…


Blog
Blogi są aktualizowane co 5 minut