10.04.2014

Miłość to nie własność.. Miłość nie poczeka choćby była bardzo silna.. Miłość rządzi się własnymi prawami.. Często jest sensem życia, ale potrafi również uśmiercić to życie.. Miłość jest delikatna jak płatki kwiatów..czasami też potrafi ukłuć niczym kolce róży.. Miłość powinna opierać się głównie na oddaniu ukochanej osobie wszystkiego co mamy w sobie najcenniejsze i najpiękniejsze.. Miłość jest niczym różowe okulary na nosie - sprawia, że codzienność staje się niczym bajka..lecz niekiedy bajka staje się melodramatem.. Miłość bardzo szybko nas uskrzydla, ale równie szybko potrafi nas powalić na kolana.. To dzięki Miłości stajemy się aniołami lub tyranami.. To właśnie Miłość kształtuje nasz charakter i jest wyznacznikiem naszego człowieczeństwa.. Miłość miewa wiele twarzy..jednak każda z tych twarzy potrafi się uśmiechać do życia.. Wystarczy zrozumieć, że Miłość należy karmić tylko pozytywnymi gestami i uczuciami.. Tak pielęgnowana przetrwa największe burze! Miłość to tak piękne zjawisko, które potrafi zmienić nas samych.. Należy tylko zrozumieć i zaakceptować prawa którymi się rządzi.. Miłość to najcenniejszy dar, który otrzymuje każdy z nas :)

MIŁOŚĆ P O PROSTU JEST.
BEZ DEFINICJI.
KOCHAJ I NIE ŻĄDAJ ZBYT WIELE.
PO PROSTU KOCHAJ....

Liczba odwiedzin: 37
 
Komentarze
aninaj1 10.04.2014

Miłość to najpiękniejsza i najważniejsza rzecz w życiu człowieka, pod warunkiem jednak, że jest szczęśliwa, a dokładniej rzecz ujmując – odwzajemniona ( myślę o miłości kobiety i mężczyzny) Cudownie jest kochać i być kochaną -wspaniałe uczucie:)

10.04.2014

Tak *YES* wspaniałe uczucie-każdemu człowiekowi na ziemi takiego doznania życzę-Pozdrawiam serdecznie :-)

Basia 10.04.2014

Piekne slowa Basienko.....takie prawdziwe.....

10.04.2014

Tak *YES* Tak piękne jak miłość do drugiej osoby :-) Pozdrawiam Cię serdecznie-Moja Imienniczko *KISSING* *ANGEL* *ROSE*

radosna55 13.04.2014

Pozdrawiam ..pięknie o miłości napisałaś :-{} *ROSE*

15.04.2014

Dziękuję za uznanie :-) Pozdrawiam *ROSE* *BYE*

Blog
Blogi są aktualizowane co 5 minut